promowane

Techniki uwodzenia kobiet

Techniki uwodzenia kobiet

Kobiety są bardzo zróżnicowane, dlatego też nie każdą da się radę poderwać w ten sam sposób. Mężczyzna powinien być bardzo kreatywny, a dzięki temu można osiągnąć pełen sukces. Przede wszystkim warto skupić się na kobiecie, z którą w danym momencie się przebywa. Trzeba poznać dokładniej jej osobowość, poznać jej potrzeby i skupić się na tym, co ona mówi.

Wtedy też mężczyzna powinien wiedzieć dokładnie jaką technikę uwodzenia ma zastosować, aby okazała się być ona jak najbardziej skuteczna. W wielu przypadkach sprawdza się postawa na tzw. romantyka, a więc trzeba wtedy kobiecie szeptać czułe słowa, zabierać ją na romantyczne spacery oraz randki, wręczać kwiaty i prezenty, prawić komplementy. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że wszystko to wykonywane jest ze szczerego serca. Kobiet nie powinno się dla własnych korzyści okłamywać. Uwodzenie to dość skomplikowany proces, dlatego istnieje wiele poradników, które pomagają zainteresowanym mężczyznom zgłębić wiedzę na ten temat, którą potem mogą wykorzystywać w praktyce.

Mężczyzna w wersji maczo

Podryw może być realizowany również na mężczyznę w wersji maczo. Jest to silny i pewny siebie typ mężczyzny, który jest konkretny i dokładnie wie czego chce od życia. Panie takich mężczyzn bardzo sobie cenią, zwykle są oni niezależni, samodzielnie, mają własne mieszkania, nie boją się stanąć w obronie własnej kobiety. Jest to oczywiście ciekawa postawa, jednak nie można udawać człowieka, którym nie jest się na co dzień, ponieważ kobieta w szybkim tempie zdoła się przekonać o tym, że mężczyzna starał się ją oszukać, a to na pewno się jej nie spodoba. Warto więc starać się poderwać kobietę w sposób naturalny, będąc taką osobą jaką się jest, warto się zastanowić jakie się ma mocne strony, a dopiero potem można przystąpić do działania, aby zwiększyć swoje szanse na sukces. Uwieść kobietę nie jest łatwo, jednak jeśli mężczyzna jest pewny swego i wytrwale dąży do celu, to na pewno ta sztuka mu się prędzej, czy później uda.

Skuteczny podryw, flirt, masturbacja – przeczytaj o tych zagadnieniach na stronie uwodzenie.org

Typ sportowca

Niektóre kobiety lubią sportowców, a więc mężczyzn, którzy posiadają pasję, ale też wyrzeźbione i umięśnione ciało. Warto więc przed podrywem popracować nad swoją sylwetką, dzięki czemu można potem zbierać owoce swojej pracy. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że:

– trening powinien być dla mężczyzny pasją, a nie koniecznością,

– nie każda kobieta lubi sportowców, gdyż często nie mają oni zbyt dużo wolnego czasu.

Trzeba znaleźć konsensus pomiędzy swoimi przyzwyczajeniami, a relacją z kobietą. Wiadomo, że pojawienie się kobiety w życiu każdego mężczyzny wprowadza spore zmiany, dlatego też trzeba się zastanowić nad tym, czy poznana kobieta jest warta uwagi mężczyzny i czy, aby na pewno warto starać się ją zdobyć. Niektóre panie chcą jedynie zapewnić sobie nieco lepsze życie u boku mężczyzn, np. pod kątem finansowym, a takie znajomości prawdziwych panów nie powinny raczej interesować. Warto znać swoją wartość i biorąc pod uwagę typ poznanej dziewczyny dostosować do niej technikę uwodzenia, która sprawdzi się w stu procentach.